English German Polish
 
Republika Południowej Afryki jest miejscem idealnym dla miłośników aktywnego wypoczynku sportowo- rekreacyjnego. Dla gości naszego pensjonatu SUNSET INN przygotowaliśmy szeroką ofertę uprawiania rekreacji, jak i również zdobywania niezbędnych umiejętności do realizacji niektórych form rekreacji (np. kitesurfungu, żeglarstwa, turystyki motorowodnej).

Golf
W RPA odbywają się światowe turnieje gry w golfa. Powodem popularności tej dyscypliny jest bez wątpienia fakt, że funkcjonuje tutaj mnóstwo klubów golfowych.
W ramach naszej oferty proponujemy Państwu grę w golfa w najbardziej popularnych w RPA klubach golfowych. Dla osób zamierzających poznać tą dyscyplinę sportu lub podnieść swoje umiejętności kursy gry w golfa dostosowane do stopnia zaawansowania. Ww. kursy realizowane będą przez najlepszych instruktorów w RPA.
Miejsce,sposób organizacji imprezy rekreacyjnej Gra w golfa zostanie zorganizowana na polu golfowym ".."położonym w odległości 100 km od Kapsztadu. Oferta przygotowana przez Ecotourism zawiera:
-grę w golfa (18 dołków)
-transport z/ do pensjonatu Sunset INN
Za dodatkową opłatę Ecotourism zapewnia instruktora gry w golfa.
Cena 40 EUR/ osoba.
Koszt wynajęcia instruktora dodatkowo- x EUR/ godz.
Surfing, Kitesurfing
W RPA spotkasz najlepsze warunki do uprawiania surfingu czyli jazdy (ślizgu) na przystosowanej do tego specjalnej desce, unoszonej przez czoło fali morskiej. Ze względu na istniejące tutaj prądy oceaniczne surfowanie w RPA przysporzy Tobie wiele niezapomnianych emocji.
Ecotourism proponuje wynajem sprzętu surfingowego oraz naukę pływania (dla osób, którzy mieli wcześniejszego kontaktu z tą dyscypliną rekreacji).
Kitesurfing jest sportem wodnym, odmianą surfingu, technicznie podobnym do windsurfingu. W tej dyscyplinie deskę prowadzi się tak jak podczas jazdy na fali- na krawędzi (podobnie do snowboardu). W kitesurfingu zamiast klasycznego żagla używana jest odmiana latawca-paralotni utrzymywanego przez żeglującego w znacznej odległości.
W ramach oferty Ecotourism proponujemy naukę pływania wraz z treningami na oceanie.
Miejsce, sposób organizacji imprezy rekreacyjnej Zajęcia z kitesurfingu lub surfingu zostaną zorganizowane w położonym ok. 90 km od Kapsztadu Langeban. Langebaan jest położone nad zamkniętą zatoką,w której panują bardzo dobre warunki do uprawniania sportów wodnych (co najważniejsze nie ma tu rekinów!). Oferta Ecotourism zawiera:
-transfer z pensjonatu SUNSET INN do Langebaan
-wynajem sprzętu ( 4 godz.)
Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zorganizowania lekcji pływania.
Cena 40 EUR/ osoba
Ew. koszt lekcji pływania- xxx EUR
Turystyka motorowodna, żeglarstwo morskie
Ze względu na obecność dwóch oceanów w RPA występują bardzo dobre warunki do uprawniania morskiego żeglarstwa i turystyki motorowodnej.

Ecotourism zapewia Państwu wynajem sprzętu- jachtów żaglowych oraz motorowodnych oraz specjalne kursy żeglowania po oceanie.

Miejsce,sposób organizacji imprezy rekreacyjnej Zajęcia zostaną zorganizowane w położonym ok. 90 km od Kapsztadu Langeban. Langebaan jest położone nad zamkniętą zatoką,w której panują bardzo dobre warunki do uprawniania sportów wodnych (co najważniejsze nie ma tu rekinów!).
Ecotourism przygotował dwa pakiety: a. pakiet "motorowodny" zawiera
-transfer z pensjonatu SUNSET INN do Langebaan
-wynajem sprzętu ( 8 godz.)
Dla osób nie posiadających patentu motorowodnego (w RPA honorowane są polskie uprawnienia starszego sternika motorowodnego, morskiego sternika motorowodnego oraz kapiana motorowodnego) proponujemy kurs pływania morskim jachtem motorowodnym. b. pakiet "żeglarski" zawiera
-transfer z pensjonatu SUNSET INN do Langebaan
-wynajem sprzętu ( 8 godz.)
Dla osób nie posiadających patentu motorowodnego (w RPA honorowane są polskie uprawnienia żeglarskie) proponujemy kurs pływania morskim jachtem żaglowym.
Cena a. Pakiet motorowodny
xx EUR/ osoba.
Koszt kursu pływania morskim jachtem motorowodnym- x EUR/ godz.
b. Pakiet żeglarski
xx EUR/ osoba.
Koszt kursu pływania morskim jachtem żaglowym- x EUR/ godz.
Nurkowanie z rekinami
Ecotourism przygotował specjalną ofertę dla osób, które lubią przeżywać duże emocje- nurkowanie w otoczeniu rekinów! Republika Południowej Afryki ma wiele zatoczek i małych wysp, wokół których żyje wiele gatunków ryb oceanicznych oraz fok i ptaków. Bogata fauna przyciąga równocześnie do wybrzeży tego kraju wiele drapieżników- w tym jednego z nagrożniejszych białe rekiny.
Oferta Ecotourism umożliwia poznanie rekinów poprzez nurkowanie w specjalnie skonstruawanych klatkach. Nasza propozycja zapewnia odpowiedni stopień bezpieczeństwa, nie wymagane jest również doświadczenie w nurkowaniu.
Miejsce, sposób organizacji imprezy rekreacyjnej Imprezy z zakresu nurkowania organizowane są w okolicach Kleinbaai ( 80 km na południe od Kapsztadu)
W ramach oferowanego pakietu Ecotourism zapewnia:
-transfer z pensonjantu Sunset INN w Kapsztadzie,
-przeszkolenie z zakresu używania sprzętu nurkowego,
-rejs statkiem po oceanie,
-nurkowanie w klatce,
-film DVD z nurkowania.
Cena Koszt pakietu 115 EUR/ osoba
Kajakarstwo morskie
Kajak jest jednym z najbardziej przydatnych wynalazków ludzkości. Jego zalety doceniali zwłaszcza mieszkańcy wybrzeży morskich. Opływowy kształt zapewniał szybki transport i nieocenioną pomoc podczas polowań, a co najciekawsze, konstrukcja kajaka uległa tylko niewielkim zmianom, mimo że od jego wynalezienia upłynęły już ponad 4 tysiące. Ecotourism proponuję Państwo realizację wędrówek umożliwiającą poznanie przybrzeżnych krajobrazów.
Miejsce, sposób organizacji imprezy rekreacyjnej Ecotourism proponuje spływy po zatoce znajdującej się w okolicach Langebaan (90 km na północ od Kapsztadu). W ramach pakietu zapewniamy:
-transport z pensjonatu Sunset INN w Kapsztadzie do Langebaan oraz z powrotem (z miejsca zakończenia wędrówki) -wynajem kajaków morskich (4 godz.)
-posiłem po spływie.
Cena koszt pakietu: 40 EUR/ osoba

Ecotourism jest zarządcą pensjonatu położonego w Kapsztadzie. Dla turystów z Polski przygotowaliśmy specjalną ofertę pobytu.

Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas wolny np. pływając kajakiem, motorówką, jeźdząc rowerem, samochodem terenowym itd. Ecotourism zapewni Ci odpowiednią ofertę

Dla miłośników zwiedzania Ecotourism przygotował specjalne oferty umożliwiające poznanie afrykańskiej przyrody oraz zabytków RPA. on a 3 min journey exploring the most beautiful sights of South Africa.

Ecotourism jest profesjonalnym organizatorem imprez integracyjnych dla firm. Jeśli chcesz zorganizować niepowtarzalną wyprawę do Afryki dla swoich pracowników skontaktuj się z nami

W naszym poradniku znajdziesz informacje w jaki sposób tanio zwiedzać Republikę Południowej Afryki. Przekonaj się, że pobyt w RPA nie musi być bardzo droższy od pobytu w Polsce.

 
Home Reservations